sobota, 10 sierpnia 2013
Hat-trick Aubemeyanga, gol Lewandowskiego

Borussia Dortmund pokonała FC Augsburg 4:0 w wyjazdowym meczu pierwszej kolejki nowego sezonu Bundesligi. Absolutnym bohaterem spotkania był Pierre-Emerick Aubameyang, który w ligowym debiucie ustrzelił hat-tricka! Robert Lewandowski strzelając bramkę z rzutu karnego ustalił wynik spotkania.

Nowa strona już gotowa!

Po kilku tygodniach pracy i wielu poprawkach, stworzyliśmy dla Was nową stronę . Jest ona dostępna pod adresem: www.doliczonyczas.com. Zachęcamy do częstych odwiedzin oraz do polubienia naszego fanpage’a na facebooku: http://tiny.pl/hb68j

Pozdrawiamy.

środa, 07 sierpnia 2013
Gol i asysta Radosława Majewskiego

Radosław Majewski zdobył bramkę dla Nottingham Forest w wygranym 3:1 meczu pierwszej rundy Pucharu Ligi Angielskiej z Hartlepool United. Majewski spędził na boisku 90 minut, a jego bramka otworzyła wynik spotkania w 33. minucie. Polak zaliczył także asystę przy drugim trafieniu swojego zespołu.

wtorek, 06 sierpnia 2013
Bramka Celebana, dwie asysty Jakuba Wilka

Piotr Celeban zdobył swojego pierwszego gola w tym sezonie rumuńskiej ekstraklasy. Obrońca FC Vaslui pokonał bramkarza drużyny CFR Cluj już w czwartej minucie meczu, a jego zespół zwyciężył aż 4:0. Udany debiut w barwach Vaslui zaliczył także Jakub Wilk, który zapisał na swoim koncie dwie asysty.

piątek, 02 sierpnia 2013
Genialna asysta Isco

Piłkarze Realu Madryt pokonali Los Angeles Galaxy 3:1 w towarzyskim meczu rozegranym w amerykańskiej miejscowości Glendale w Arizonie. Dwie bramki dla „Królewskich” zdobył Karim Benzema, jednak absolutnym bohaterem kibiców i hiszpańskich mediów został Isco. Nowy nabytek Realu popisywał się fantastycznymi zagraniami, a przy jednej z bramek Benzemy zanotował genialną wręcz asystę.

Skrót spotkania

środa, 24 lipca 2013
El. LM: Skromne zwycięstwo i awans Legii

Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie The New Saints 1:0 i awansowała do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jedynego gola dla mistrzów Polski zdobył w 53. minucie Dwaliszwili.

niedziela, 21 lipca 2013
Cudowny gol Piotra Zielińskiego w sparingu Udinese

Udinese Calcio w spotkaniu towarzyskim zremisowało z azerskim FK Baku 1:1. "Zebrette" przegrywali do 79. minuty. Wtedy kapitalnym strzałem w okienko popisał się Piotr Zieliński. 19-latek rozegrał całe spotkanie. W meczu wystąpił również Wojciech Pawłowski, który bronił bramki Udinese przez pierwsze 45 minut.

Bramka Zielińskiego od 2:05

czwartek, 18 lipca 2013
Gol i asysta Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił bramkę dla Trabzonsporu w meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy z Derry City FC. Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania w 10. minucie, pokonując bramkarza rywali uderzeniem z przewrotki. Jego drużyna wygrała 4:2 (3:2), a Polak rozegrał 68 minut. W 52. minucie zdążył zaliczyć jeszcze asystę przy golu Remzi Kacara.