wtorek, 26 marca 2013
Wygrywamy z San Marino po bardzo słabej grze

Reprezentacja Polski odniosła drugie zwycięstwo w eliminacjach do mistrzostw świata. Biało-czerwoni wygrali 5:0 ze zdecydowanym outsiderem grupy H - zespołem San Marino. Postawa polskiej drużyny pozostawiała jednak wiele do życzenia. Dwie bramki z rzutów karnych zdobył Robert Lewandowski, po jednej dołożyli Łukasz Piszczek, Łukasz Teodorczyk i Jakub Kosecki.

Holandia - Rumunia 4:0

Holandia pewnie ograła u siebie 4:0 Rumunię w spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata. Bramki dla gospodarzy zdobyli: van der Vaart (12'), van Persie (56' i 65'), Lens (90').

22:47, slowriner
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 24 marca 2013
Koszmarny faul zawodnika Nowej Kaledonii

W piątkowym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata Nowa Zelandia pokonała 2:1 Nową Kaledonię. Miło tego spotkania nie będzie wspominał napastnik Nowej Zelandii, Shane Smeltz. Został on kopnięty w twarz przez obrońcę, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

Kamil Stoch trzeci w Pucharze Świata!

Kamil Stoch zajął 8. miejsce w ostatnim w tym sezonie konkursie w Planicy i ostatecznie uplasował się na 3. miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Piąte miejsce zajął Piotr Żyła ( 201,5 m i 216 m) i sezon zakończył na 15. pozycji. Konkurs w Planicy wygrał Słoweniec Jurij Tepes przed Rune Veltą i swoim rodakiem Peterem Prevcem. Kryształową Kulę Pucharu Świata zdobył Austriak Gregor Schlierenzauer, jednak w Pucharze Narodów to Norwegowie zajęli 1. miejsce.

13:13, slowriner
sobota, 23 marca 2013
Kostaryka przegrała z USA w potężnej śnieżycy

W prawdziwie ekstremalnych warunkach przyszło się zmierzyć dzisiaj w nocy czasu polskiego reprezentacjom USA i Kostaryki. Na stadionie w Commerce City w stanie Kolorado gospodarze wygrali 1:0 po golu Clinta Demseya. Kostarykanie zamierzają jednak zgłosić oficjalny protest do FIFA, bowiem ich zdaniem zdaniem sędzia nie powinien dopuścić do gry w takich warunkach.

Piotr Żyła po sobotnich zawodach w Planicy

Fantastyczna jazda Roberta Kubicy!

Robert Kubica (Citroen DS3 RRC) po ośmiu odcinkach specjalnych jest liderem Rajdu Wysp Kanaryjskich, trzeciej rundy mistrzostw Europy (ERC). W klasyfikacji generalnej polski kierowca ma ponad minutę przewagi nad drugim w stawce Czechem - Janem Kopeckym. Polak wczoraj nie dał rywalom cienia szansy na zwycięstwo i pewnie wygrywał kolejne OS-y.

Poniżej możecie obejrzeć relację z pierwszego dnia rajdu

I onboard Kubicy z jednego z odcinków specjalnych

piątek, 22 marca 2013
San Marino - Anglia 0:8

Anglia pokonała na wyjeździe San Marino 8:0. Bramki dla Anglików: Della Valle (12'- bramka samobójcza), Oxlade-Chamberlain (29'), Defoe (35' i 77'),  Young (39'), Lampard (42'), Rooney (54'), Sturridge (70').

23:29, slowriner
Przegrywamy z Ukrainą na Stadionie Narodowym

Reprezentacja Polski przegrała 1:3 z Ukrainą w spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata. Ukraińcy wyszli na prowadzenie już w 2. minucie po golu Yarmolenki, drugą bramkę dołożył Gusev w 7. minucie. "Biało-Czerwoni" odpowiedzieli trafieniem Łukasza Piszczka (18'), ale jeszcze przed przerwą Artura Boruca pokonał Zozulya (44'). Ukraińcy zepchnęli naszą reprezentację na czwartą pozycję w grupie H.

Hiszpania - Finlandia 1:1

W spotkaniu grupy I eliminacji do Mistrzostw Świata Hiszpania zremisowała 1:1 z Finlandią. Bramkę dla Hiszpanii zdobył w 49. minucie Sergio Ramos. Finowie odpowiedzieli trafieniem Pukkiego (79').

22:42, slowriner