czwartek, 13 czerwca 2013
Czerwona kartka za znęcanie się nad psem

Do niebywałej sytuacji doszło podczas meczu ligi argentyńskiej, gdzie zmierzyły się drużyny San Juan i Bella Vista. Na boisko wbiegł pies, a jeden z piłkarzy zespołu Bella Vista Jose Jimenez złapał go za szyję i próbował przerzucić przez ogrodzenie. Arbiter pokazał temu zawodnikowi czerwoną kartkę.

niedziela, 09 czerwca 2013
KSW23: walki Pudzianowskiego i Khalidova

Pudzianowski vs McCorkle:

Khalidov vs Manhoef:

wtorek, 04 czerwca 2013
Zwycięstwo Biało-Czerwonych na pożegnanie Jerzego Dudka

Reprezentacja Polski pokonała Liechtenstein 2:0 w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym na stadionie Cracovii. Pierwsza bramka padła dopiero w drugiej połowie. W 53. minucie bramkarza rywali pokonał Artur Sobiech. Wynik ustalił Maciej Rybus w 73. minucie. Z reprezentacją pożegnał się Jerzy Dudek, dla którego było to 60. spotkanie w narodowych barwach.

Najpiękniejsze bramki T-Mobile Ekstraklasy 2012/2013

poniedziałek, 03 czerwca 2013
Fenomenalne zagranie Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska pokonała Anę Ivanović 2:0 w 4. rundzie French Open. W drugim secie Polka popisała się fantastycznym uderzeniem. Zagrała piłkę między nogami i zdobyła punkt, bo zaskoczona Serbka posłała piłkę w aut.

niedziela, 02 czerwca 2013
Ekstraklasa na wesoło- Wiosna 2012/2013

sobota, 01 czerwca 2013
Piękne pożegnanie Mourinho, wysokie zwycięstwo Realu

Real Madryt pokonał na własnym stadionie Osasunę Pampeluna 4:2 w ostatnim spotkaniu "Królewskich" pod wodzą Jose Mourinho. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Higuain (35'), Essien (39'), Benzema (70') oraz Callejon (87'). Trafienia dla gości zaliczyli Roberto Torres i Alvaro Cejudo.

Wysokie zwycięstwo zaliczyła również FC Barcelona, która pokonała Malagę 4:1 w ostatnim meczu sezonu. Ostatni mecz w barwach ekipy z Katalonii rozegrał Eric Abidal.

sobota, 25 maja 2013
Liga Mistrzów dla Bayernu Monachium!

Po raz piąty w historii Bayern Monachium sięgnął po Puchar Europy. W sobotnim finale na Wembley, podopieczni Juppa Heynckesa pokonali 2:1 Borussię Dortmund. Bramkę na wagę zwycięstwa, w samej końcówce spotkania zdobył Arjen Robben.