piątek, 22 marca 2013
Kazachstan - Niemcy 0:3

Reprezentacja Niemiec pokonała na wyjeździe Kazachstan 3:0 w spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata. Bramki dla Niemiec: Schweinsteiger (20'), Gotze (22'), Muller (74').

wtorek, 16 października 2012
Francja rzutem na taśmę remisuje z Hiszpanią

Hiszpania zremisowała z reprezentacją Francji 1:1. Bramkę dla gospodarzy w 25. minucie zdobył Sergio Ramos, natomiast w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Oliver Giroud.

Cud w Berlinie, niesamowita pogoń Szwedów!

Niewiarygodny przebieg miał kolejny mecz eliminacji Mistrzostw Świata w grupie C pomiędzy reprezentacją Niemiec a kadrą Szwecji. Gospodarze na Olympiastadion w Berlinie grali znakomicie już od samego początku i na początku drugiej połowy zwycięstwo mieli w kieszeni, prowadząc 4:0. Nagle jednak stanęli i ambitni Szwedzi w ostatnie pół godziny doprowadzili do remisu!

sobota, 13 października 2012
Anglicy zdeklasowali San Marino

Reprezentacja Anglii pokonała San Marino 5:0 w meczu grupy H eliminacji mistrzostw świata. Synowie Albionu odnieśli swoje drugie zwycięstwo w kwalifikacjach i w dobrych nastrojach przystąpią do wtorkowego meczu z Polską. Aż cztery gole w tym spotkaniu strzelili napastnicy Manchesteru United – Wayne Rooney i Danny Welbeck. Jedno trafienie zapisał na swoim koncie Alex Oxlade-Chamberlain.

środa, 12 września 2012
Reprezentacja Anglii zatrzymana na Wembley

Reprezentacja Anglii niespodziewanie tylko zremisowała z Ukrainą 1:1 w eliminacyjnym meczu do MŚ w grupie H. Gospodarzy dzieliły tylko minuty od sensacyjnej porażki, ale w końcówce spotkania Anglików uratował Frank Lampard. Dla Ukrainy piękną bramkę zdobył Jewhen Konoplianka.

wtorek, 11 września 2012
Biało-Czerwoni pokonali Mołdawię

Reprezentacja Polski po golach Jakuba Błaszczykowskiego z rzutu karnego oraz Jakuba Wawrzyniaka pokonała Mołdawię 2:0. Było to drugie spotkanie „Biało-czerwonych” w eliminacjach do mistrzostw świata 2014 roku. Teraz Polacy mają już na koncie cztery punkty.

sobota, 08 września 2012
Kolejny piękny gol Messiego z rzutu wolnego

Argentyna w 7. kolejce el. MŚ pokonała na własnym boisku reprezentację Paragwaju 3:1. Bramki dla gospodarzy strzelali Di Maria, Higuain i Leo Messi, który po raz kolejny w tym sezonie popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego. Honorowego gola dla gości zdobył Fabbro.

Anglia na "piątkę", zwycięstwa Niemiec i Holandii

Reprezentacja Anglii gładko poradziła sobie z Mołdawią i udanie rozpoczęła eliminacje do Mistrzostw Świata, które w 2014 roku odbędą się w Brazylii. Podopieczni Roya Hodgsona wygrali w Kiszyniowie aż 5:0, a bramki strzelali kolejno Frank Lampard (dwie), Jermain Defoe, James Milner i Leighton Baines.

Reprezentacja Niemiec od pewnego zwycięstwa rozpoczęła eliminacje Mistrzostw Świata. Kadra Joachima Löwa pokonała w Hanowerze na AWD-Arenie Wyspy Owcze 3:0. Dwie bramki w drugiej połowie zdobył Mesut Özil, a jedno trafienie zapisał na swoim koncie Mario Goetze.

Holandia pokonała w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata reprezentację Turcji. Bramki dla Oranje strzelali van Persie i Narsingh.

W pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw świata w Brazylii reprezentacja Włoch zremisowała w Sofii z Bułgarią. Obie bramki dla gości zdobył Pablo Osvaldo.