piątek, 02 sierpnia 2013
Genialna asysta Isco

Piłkarze Realu Madryt pokonali Los Angeles Galaxy 3:1 w towarzyskim meczu rozegranym w amerykańskiej miejscowości Glendale w Arizonie. Dwie bramki dla „Królewskich” zdobył Karim Benzema, jednak absolutnym bohaterem kibiców i hiszpańskich mediów został Isco. Nowy nabytek Realu popisywał się fantastycznymi zagraniami, a przy jednej z bramek Benzemy zanotował genialną wręcz asystę.

Skrót spotkania

niedziela, 21 lipca 2013
Cudowny gol Piotra Zielińskiego w sparingu Udinese

Udinese Calcio w spotkaniu towarzyskim zremisowało z azerskim FK Baku 1:1. "Zebrette" przegrywali do 79. minuty. Wtedy kapitalnym strzałem w okienko popisał się Piotr Zieliński. 19-latek rozegrał całe spotkanie. W meczu wystąpił również Wojciech Pawłowski, który bronił bramki Udinese przez pierwsze 45 minut.

Bramka Zielińskiego od 2:05

poniedziałek, 15 lipca 2013
Clarence Seedorf wciąż zachwyca

W spotkaniu ligi brazylijskiej Gremio Porto Alegre pokonało na własnym stadionie Botafogo 2:1. Jedyną bramkę dla gości z Rio de Janeiro zdobył Clarence Seedorf, który w 20. minucie spotkania pokazał, że nawet, kiedy ma się 37 lat na karku można strzelać takie bramki.

czwartek, 11 lipca 2013
Najpiękniejsze bramki w karierze Ronaldinho

niedziela, 07 lipca 2013
Matt Eliason – amator, który przyćmił Messiego

Na początku lipca w Stanach Zjednoczonych miały odbyć się dwa spotkania z serii „Messi i przyjacie” kontra „Reszta Świata”. Całe przedsięwzięcie zakończyło się niemałym skandalem i totalną klapą organizacyjną – pierwszy mecz w Los Angeles w ogóle się nie odbył, a do Chicago z awizowanych 32 gwiazd światowego futbolu przyjechało zaledwie 13. Postanowiono jednak, że spotkanie odbędzie się, a składy obu drużyn uzupełnią amatorzy z miejscowej drużyny Nortwestern University. Jeden z nich – Matt Eliason – strzelając fantastyczną bramkę przeżył prawdopodobnie jedną z najlepszych chwil w swoim życiu.