sobota, 22 czerwca 2013
Paweł Wszołek piłkarzem Sampdorii Genua

Paweł Wszołek od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem Sampdorii Genua. Były już skrzydłowy Polonii Warszawa poinformował o transferze na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku. Miejmy nadzieję, że reprezentant Polski pójdzie w ślady Zbigniewa Bońka i jego przygoda ze słoneczną Italią nie skończy się tak, jak chociażby w przypadku Radosława Matusiaka.

Zobaczcie jak Wszołek radził sobie na boiskach Ekstraklasy:

wtorek, 04 czerwca 2013
Zwycięstwo Biało-Czerwonych na pożegnanie Jerzego Dudka

Reprezentacja Polski pokonała Liechtenstein 2:0 w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym na stadionie Cracovii. Pierwsza bramka padła dopiero w drugiej połowie. W 53. minucie bramkarza rywali pokonał Artur Sobiech. Wynik ustalił Maciej Rybus w 73. minucie. Z reprezentacją pożegnał się Jerzy Dudek, dla którego było to 60. spotkanie w narodowych barwach.

wtorek, 26 marca 2013
Wygrywamy z San Marino po bardzo słabej grze

Reprezentacja Polski odniosła drugie zwycięstwo w eliminacjach do mistrzostw świata. Biało-czerwoni wygrali 5:0 ze zdecydowanym outsiderem grupy H - zespołem San Marino. Postawa polskiej drużyny pozostawiała jednak wiele do życzenia. Dwie bramki z rzutów karnych zdobył Robert Lewandowski, po jednej dołożyli Łukasz Piszczek, Łukasz Teodorczyk i Jakub Kosecki.

piątek, 22 marca 2013
Przegrywamy z Ukrainą na Stadionie Narodowym

Reprezentacja Polski przegrała 1:3 z Ukrainą w spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata. Ukraińcy wyszli na prowadzenie już w 2. minucie po golu Yarmolenki, drugą bramkę dołożył Gusev w 7. minucie. "Biało-Czerwoni" odpowiedzieli trafieniem Łukasza Piszczka (18'), ale jeszcze przed przerwą Artura Boruca pokonał Zozulya (44'). Ukraińcy zepchnęli naszą reprezentację na czwartą pozycję w grupie H.

czwartek, 07 lutego 2013
Artur Boruc po meczu z Irlandią

piątek, 14 grudnia 2012
Reprezentacja Polski zdeklasowała Macedonię

Grająca w ligowym składzie reprezentacja Polski pewnie pokonała Macedonię aż 4:1 (2:0) w towarzyskim meczu, rozgrywanym w tureckiej Antalyi. To było ostatnie spotkanie drużyny Waldemara Fornalika w 2012 roku.

poniedziałek, 19 listopada 2012
Dlaczego Lewandowski nie strzela bramek w reprezentacji?

środa, 14 listopada 2012
Piękny gol nie pomógł, porażka z Urugwajem

Reprezentacja Polski przegrała z Urugwajem 1:3 w meczu towarzyskim rozegranym na PGE Arenie w Gdańsku. Gości do zwycięstwa poprowadziła znakomicie grająca dwójka napastników - Luis Suarez i Edinson Cavani. Dla Biało-Czerwonych piękną bramkę zdobył Ludovic Obraniak.

Cudowny gol Obraniaka

Skrót meczu

czwartek, 18 października 2012
Tak Wasilewski zagrzewał kolegów do walki

Śpiewający hymn przed meczem z Anglią Grzegorz Krychowiak, Przemysław Tytoń i Marcin Wasilewski zostali wyjątkowo dobrze nagłośnieni w trakcie transmisji. W efekcie tuż po jego zakończeniu mogliśmy usłyszeć jak "Wasyl" w prostych słowach mobilizuje kolegów.