poniedziałek, 13 maja 2013
Komedia na ławce rezerwowych Realu Madryt

Przed rozpoczęciem sobotniego spotkania z Espanyolem Fabio Coentrao jak gdyby nigdy nic usiadł na ławce rezerwowych Realu Madryt. Tymczasem Portugalczyk nie zorientował się, że Jose Mourinho nie znalazł dla niego miejsca w kadrze meczowej. Sytuację przybliżył mu dopiero Iker Casillas, który wraz kolegami z drużyny i trenerami "Królewskich" miał niezły ubaw z mocno zdezorientowanego Coentrao.

piątek, 10 maja 2013
Kuriozalna wpadka bramkarza Malagi

Carlos Kameni w spotkaniu z Realem Madryt popisał się dość oryginalnym zagraniem.

niedziela, 05 maja 2013
David Luiz poszedł w ślady Sergio Busquetsa

Chelsea Londyn pokonała dzisiaj na Old Trafford Manchester United 1:0. W 89. minucie spotkania sędzia Howard Webb wyrzucił z boiska Rafaela, który "brutalnie" sfaulował Davida Luiza. Jak widać poniżej faul wcale taki brutalny nie był...

Bramkę na wagę zwycięstwa dla "The Blues" zdobył 87. minucie Juan Mata.

poniedziałek, 15 kwietnia 2013
Absurdalny gol w meczu Pucharu Algierii

niedziela, 07 kwietnia 2013
Artur Boruc zabawił się z piłkarzami Reading

sobota, 23 marca 2013
Kostaryka przegrała z USA w potężnej śnieżycy

W prawdziwie ekstremalnych warunkach przyszło się zmierzyć dzisiaj w nocy czasu polskiego reprezentacjom USA i Kostaryki. Na stadionie w Commerce City w stanie Kolorado gospodarze wygrali 1:0 po golu Clinta Demseya. Kostarykanie zamierzają jednak zgłosić oficjalny protest do FIFA, bowiem ich zdaniem zdaniem sędzia nie powinien dopuścić do gry w takich warunkach.

sobota, 16 marca 2013
Bezmyślne zachowanie piłkarza Celty Vigo

W piątkowym spotkaniu Primera Division ostatnie w tabeli Deportivo La Coruna pokonało na El Riazor przedostatnią Celtę Vigo 3:1. Kto wie, jak potoczyłyby się losy spotkania, gdyby w 29. minucie - przy stanie 1:0 dla gospodarzy bezmyślnie nie zachował się Iago Aspas. Najlepszy w tym sezonie zawodnik Celty uderzył głową Carlosa Marchenę i zasłużenie wyleciał z boiska.

poniedziałek, 11 marca 2013
Fatalny rzut karny "Prezesa" Nakoulmy

Prejuce Nakoulma w ostatnich sekundach spotkania z Lechem Poznań mógł doprowadzić do remisu i zapewnić Górnikowi jeden punkt. Popularny "Prezes" jedenastkę wykonał jednak w fatalny sposób.

niedziela, 10 marca 2013
Grajcie na Wawrzyniaka - on jest cienki!

Czyli taktyczna rada jednego z kibiców Podbeskidzia podczas piątkowego meczu z Legią (fragment od 2:20).

czwartek, 07 marca 2013
Najtrudniejszy rzut rożny w historii piłki nożnej

Zawodnicy z jednej z lig w Kazachstanie musieli sobie poradzić z nieco niesprzyjającymi warunkami...