czwartek, 18 lipca 2013
Gol i asysta Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił bramkę dla Trabzonsporu w meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy z Derry City FC. Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania w 10. minucie, pokonując bramkarza rywali uderzeniem z przewrotki. Jego drużyna wygrała 4:2 (3:2), a Polak rozegrał 68 minut. W 52. minucie zdążył zaliczyć jeszcze asystę przy golu Remzi Kacara.

środa, 15 maja 2013
Chelsea triumfuje w Lidze Europy!

W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Chelsea FC zdobyła bramkę na wagę triumfu w Lidze Europy! W środowym finale w Amsterdamie, podopiecnzi Rafy Beniteza pokonali 2:1 Benfikę Lizbona. W ostatnich sekundach meczu zwycięskiego gola zdobył Branislav Ivanović. Wcześniej na listę strzelców wpisali się Fernando Torres i Oscar Cardozo.

czwartek, 04 kwietnia 2013
Tottenham remisuje z FC Basel

Tottenham Hotspur zremisował u siebie z FC Basel 2:2 w ćwierćfinałowym spotkaniu Ligi Europy. Goście prowadzili już 2:0 po golach Stockera (30') i Freia (34'). Koguty jednak zdołały odrobić straty. Kontaktową bramkę zdobył jeszcze przed przerwą Adebayor. Wynik meczu ustalił 58. minucie Sigurdsson.

LE: Chelsea wygrywa, dwa gole Torresa

Wynikiem 3:1 zakończyło się spotkanie Ligi Europejskiej pomiędzy Chelsea Londyn i Rubinem Kazań, rozgrywane na Stamford Bridge. Dwie bramki dla "The Blues" zdobył Fernando Torres (16' i 70'), jedno trafienie dołożył Moses (32'). Gola dla gości strzelił Natcho (41') z rzutu karnego.

czwartek, 14 marca 2013
Chelsea Londyn w ćwierćfinale Ligi Europy

W rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Europejskiej Chelsea Londyn pokonała 3:1 Steauę Bukareszt. Londyńczycy odrobili straty z pierwszego przegranego meczu w Rumunii i po dobrym meczu awansowali do ćwierćfinału rozgrywek. Cały mecz w barwach gości rozegrał Łukasz Szukała.

czwartek, 07 marca 2013
Wysokie zwycięstwo Tottenhamu w Lidze Europy

Wynikiem 3:0 zakończyło się spotkanie 1/8 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Tottenhamem i Interem Mediolan, rozgrywane na White Hart Lane. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 6. minucie po golu Bale'a. Po jednym trafieniu dołożyli Sigurdsson (18') i Vertonghen (53').

LE: Sensacyjna porażka Chelsea Londyn

Steaua Bukareszt pokonała na własnym stadionie Chelsea Londyn 1:0 w spotkaniu 1/8 finału Ligi Europejskiej. Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył w 34. minucie Raul Rusescu z rzutu karnego.

czwartek, 21 lutego 2013
Szczęśliwy awans Tottenhamu, Dembele bohaterem

Piłkarze Tottenhamu Londyn rzutem na taśmę wywalczyli awans do 1/8 finału Europa League. "Koguty" zremisowały na wyjeździe z Lyonem 1:1, a kluczowego gola zdobył w 90. minucie Moussa Dembele.

czwartek, 14 lutego 2013
Gol Obraniaka, cenny remis Bordeaux

Ludovic Obraniak zdobył bramkę dla Girondins Bordeaux w meczu 1/16 Ligi Europejskiej z Dynamem Kijów. Reprezentant Polski w 23. minucie ładnym strzałem z ok. 25 metrów dał swojej drużynie wyjazdowy remis 1-1 (1-1).

Piękny gol Hulka, Liverpool przegrał z Zenitem

Zenit Petersburg pokonał przed własną publicznością Liverpool FC 2:0 (0:0) w meczu 1/16 finału Ligi Europy. Rosyjski klub na prowadzenie wyprowadził Hulk w 69. minucie spotkania. Brazylijczyk pięknym strzałem z dystansu trafił wprost w "okienko" bramki strzeżonej przez Pepe Reinę. Chwilę później wynik ustalił Siergiej Semak.