środa, 17 lipca 2013
Kolejny gol Lewandowskiego, Borussia znów gromi

Borussia Dortmund odniosła piątą wygraną w trakcie trwającego okresu przygotowawczego. Zespół Jürgena Kloppa pokonał 4:1 FC Luzern, a jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski. Dla wicemistrzów Niemiec trafiali także Marvin Ducksch, Heinrich Mchitarian i Marco Reus, natomiast honorową bramkę dla Szwajcarów zapisał na swoim koncie Lezcano.

sobota, 13 lipca 2013
Gol Lewandowskiego, pewna wygrana Borussii

Borussia Dortmund pewnie pokonała turecki Bursaspor 4:1 w meczu towarzyskim rozegranym w austriackim Altach. Jedną z bramek dla zespołu wicemistrza Niemiec zdobył Robert Lewandowski. Polak wpisał się na listę strzelców w 13. minucie spotkania. Swoje premierowe trafienie w barwach Borussii zanotował Pierre-Emerick Aubameyang.

środa, 06 lutego 2013
Słaba gra i porażka Biało-Czerwonych

W towarzyskim spotkaniu w Dublinie reprezentacja Polski przegrała z Irlandią 0:2. Bramki dla zwycięzców strzelali Ciaran Clark i Wes Hoolahan. Gra biało-czerwonych w tym meczu pozostawiała wiele do życzenia, zwłaszcza w drugiej połowie.

Brazylia przegrywa z Anglią na Wembley

Reprezentacja Anglii pokonała Brazylię 2:1 (1:0) w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym na Wembley. Synowie Albionu nie zawiedli blisko 90 tysięcy fanów, a szczególnie dobrze zaprezentowali się dwaj liderzy zespołu – Wayne Rooney i Frank Lampard. Dla gości był to pierwszy mecz pod wodzą nowego-starego selekcjonera – Luiza Felipe Scolariego.

środa, 14 listopada 2012
Wielki mecz i cztery gole Zlatana!

Niesamowite widowisko na otwarcie stadionu Friends Arena w Sztokholmie! W pierwszym meczu na nowym obiekcie Szwecja pokonała Anglię 4:2, a wszystkie gole dla gospodarzy zdobył Zlatan Ibrahimović. Ozdobą spotkania było trafienie gwiazdora Paris Saint Germain przewrotką z ponad dwudziestu metrów.

wtorek, 11 września 2012
Osiem bramek Brazylii, hat-trick Neymara

Prawdziwy trening strzelecki urządzili sobie Brazylijczycy, którzy w nocy z poniedziałku na wtorek polskiego czasu rozbili Chiny 8:0. Hat-tricka zaliczył gwiazdor Santosu Neymar.